näytteilleasettajat

näytteilleasettajat


ESPOO 16.9.

Valkhea - Esoteerisen parantamisen brändi pohjolan hengen tyyliin. Valjasta kivien voima kehollesi! Aurakuvausta myös pisteellä!  https://www.valkhea.com

AURA korut - Korkealaatuisesta Spektroliitista tehtyjä kauniita kivikoruja. https://aurakorut.fi/

Ryhti 66/ Marianne Kiukkonen - Rapéh traumanpurku, inkkarikorut ja päähineet, taotut wiikinkiwear korut  https://ryhti66.fi/

Era Nova Bookshop Oy Henkisen kasvun kirjat ja tarot-kortit https://www.eranova.fi/

iLonasi - energiakorut ja heilurit

Ihmeakka - makramee korut ja kristallit https://www.facebook.com/ihmeakka/

Magiapuoti / Elina Sjöblom - Kukkatipat https://www.magiapuoti.fi/ 

 Terhi Jansson - Meedio ja selvännäkijä https://terhijansson.webnode.fi/

 Natural Vibes Jewelry- käsityönä tehdyt kivikorut

Jussi Villgren - Astrokarttatulkinnat https://www.astro.fi

KOHMA Jewelry - Uniikkia käsityötä perinteisiä menetelmiä käyttäen ja kunnioittaen.  Ajatonta kauneutta leikkikenttänä pohjolan luonto ja sen mystisyys. https://kohma.fi/

Healing Pia - Tarot tulkinnat ja Theta healing hoidot https://www.youtube.com/c/PiaTarot

Taru Haili - Taiteilija, kasvomaalaukset  https://studiotarua.fi/

Valofarmi -  Valotyötä ruuan parissa mm. tuoretta hunajaa   https://valofarmi.fi/

 

HELSINKI 21.10.

Valkhea - Esoteerisen parantamisen brändi pohjolan hengen tyyliin. Valjasta kivien voima kehollesi! Aurakuvausta pisteellä! https://www.valkhea.com

iLonasi - energiakorut ja heilurit 

Marianne Kiukkonen - Rapéh traumanpurku, inkkarikorut ja päähineet, taotut Wiikinkiwear korut https://www.instagram.com/wiikinkiwear/

Mia Helena- Celestial Aura  Healer https://www.miahelena.fi/

Claire's Sweet Boutique - Upeita luonnon ihmeitä taltioituneena koruiksi. https://clairessweetbowtique.com/

Linda Kare - Energiahoidot, energeettiset kipukohdat, traumanpurku kehosta www.valkhea.com 

AURA korut - Korkealaatuisesta Spektroliitista tehtyjä kauniita kivikoruja. https://aurakorut.fi/ 

Era Nova Bookshop Oy  Henkisen kasvun kirjat ja tarot-kortit https://www.eranova.fi/

Phoenician Goods - Itse käsintehtyjä ympäristökestäviä tuotteita https://phoeniciangoods.fi/fi

Terhi Jansson - Meedio ja selvännäkijä https://terhijansson.webnode.fi/

Healing Pia - Tarot tulkinnat ja Theta Healing hoidot https://www.youtube.com/c/PiaTarot

Emilie Ressourche - Käsityöt, kasvomaalaukset ja glittelit https://www.instagram.com/emilieressouche/

Shamanic Path - yrttiteet ja yrtit, uniikit tukaanisulka korut https://www.shamanicpath.fi/category/all-products

Herainia - postikortit, muistikirjat ja tarrat itse taiteilijan upeista töistä https://instagram.com/haaveilevaherainia

Aito käsityö - Kauniit käsintehdyt sisustustuotteet ja koriste-esineet https://aitokasityo.com/

Mummola Gifts - villasukat, kynttilät ja räsymatot käsityönä https://mummolagifts.com

Mai Niemi Design - upeita design vaatteita luonnollisista materiaaleista https://www.mainiemi.com/?lang=fi

Natural Vibes jewelry - aidoista kivistä tehtyjä koruja käsityönä - sydämellä Meksikosta!

Taide & Rela - Voimaeläinkortit, julisteet ja maalaukset https://www.taiderela.com/etusivu

Kaunis Hetkesi - kanavoinnit ja energiahoidot https://www.kaunishetkesi.com/index.html

Merja Valve - äänirentoutus - hoidot https://www.valvewellness.fi/

Kehomekaniikka Aki Kuorttinen - Kehoterapia https://www.facebook.com/kehomekaniikka/

Mirumaa - Upeita ja suloisia metsänolentoja käsityönä ja taidetta https://www.facebook.com/Mirumaru83/

Tarutupa - Visakoivusta tehdyt upeat sormukset https://www.tarutupa.fi/fi/

Saharoqya - Luonnon tuotteita jokapäiväiseen hyvinvointiin! https://www.hyvinvoinnin.fi

Doki Doki - Keijukaishenkiset korut ja hologrammi tarrat 








Näytteilleasettajaksi?

SOITA MEILLE

(+358)413139600

KIRJOITA MEILLE

jenna@valkhea.com

Tapahtuma-ajat

Lauantai 15.7. @ Parkano klo 11-19

Lauantai 16.9. @ Espoo klo 11-19 (19:30-20:30 Väristyksiä keikka)

ja Lauantai 21.10. @Helsinki klo 10-18

Luo kotisivut ilmaiseksi!